Pr-článkypr-články s rôznorodou tématikou

Zaujímavá ponuka bytov v Košiciach

Publikované 14.08.2017 v 15:02 v kategórii reality, prečítané: 38x

Staňte sa novým nájomníkom novostavby v Košiciach! Nejedná sa o obyčajný „panelák“, ale o moderné bývanie dostupné nielen pre úzku elitu, ale pre širokú verejnosť. Medzi 72 bytovými jednotkami si môžete vybrať 2, 3 alebo 4-izbový byt s rozlohou od 43 do 144 m2 podľa svojich potrieb aj možností.


Kde sa nachádzajú takéto nové byty? O pár mesiacov privítajú svojich nových obyvateľov v Košiciach v blízkosti triedy KVP, v komplexe Veže Euphoria. Lokalita dostupná z centra mestskou dopravou za pár minút ponúka príjemné prostredie obklopené prírodou, s možnosťou pasívneho aj aktívneho trávenia voľného času.


Pre budúcich nájomníkov bude v komplexe k dispozícii taktiež obchod Fresh, lekáreň a tiež kancelárie na prenájom. Nový moderný projekt vyrastie v Košiciach do marca 2019, už dnes si však záujemcovia môžu zarezervovať svoje vysnívané nové bývanie. Investor plánuje vytvoriť esteticky aj technicky jedinečný komplex, s použitím vysokokvalitných materiálov a najnovších technológií. Napriek prijateľným cenám dostanú obyvatelia k dispozícii byty vybavené podlahovým kúrením, plastovými oknami s izolačným trojsklom, panorámu neďalekého centra môžu pozorovať z priestranných terás či cez francúzske okná. Niekoľko osobných výťahov a bezbariérový vstup do objektu umožní príjemné bývanie všetkým vekovým kategóriám a ľuďom s rôznymi fyzickými dispozíciami.


Kaskádovito členená silueta komplexu, svieže farby odvetrávanej fasády s hliníkovým sendvičovým panelom spolu s ďalšími netradičnými prvkami radí stavbu medzi jednu z najzaujímavejších na Slovensku. Bezpečnostné ako aj technické hľadiská sledujú vysoký komfort bývania za cenu dostupnú bežnému Slovákovi.


A ku každému bytu samozrejme nemôže chýbať miesto v podzemnom alebo nadzemnom parkovisku. To všetko s dôrazom na nízkonákladovosť domácností. Skrátka, vaše bývanie vám bude každý závidieť!
Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?