Pr-článkypr-články s rôznorodou tématikou

S nami bude Váš podnik o krok vpred!

Publikované 05.05.2017 v 11:53 v kategórii obchod a služby, prečítané: 59x

Vlastníte hotel, penzión, reštauráciu, bar, pohostinstvo či akúkoľvek inú prevádzku? Ponúkate svoje nápoje a jedlá, no cítite, že by to chcelo niečo viac? Spoločnosť SHEVIMPEX a jej produkty nasmerujú Vaše podnikanie vpred a zabalia ho do plastu!Vieme, čo podniky predávajúce chutné jedlá a osviežujúce nápoje potrebujú – a všetko nájdete na našom internetovom obchode pod jednou strechou a za príťažlivé ceny. Špecializujeme sa na výrobu plastových výrobkov a doplnkov, ktoré Váš hotel, reštaurácia či akýkoľvek iný podnik na neustále napredovanie potrebuje. V našom širokom portfóliu plastovej výroby nájdete holdre a stojany, cenovky, boardy či držiaky, ale aj výrobky akými sú banerové reklamné vlajky, plastové lišty a originálne umývateľné prestieranie. Všetky tieto produkty navyše vieme potlačiť presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb – logo, dizajn aj text produktu je priamo prispôsobený Vám. Klientom a ich prevádzkam tak poskytujeme komplexný servis kompletnej plastovej výroby a jej individuálnej, vysokokvalitnej potlače.

Svoje služby ponúkame predajcom potravín, hotelom, obchodom, barom a všetkým druhom prevádzok stravovania. Naše produkty sú praktické a spríjemnia pobyt Vašich hostí vo Vašom zariadení, podniku či prevádzke. Plastová výroba z našej dielne sa môže pochváliť špičkovou kvalitou a vynikajúcou odolnosťou. Sme flexibilní a vieme, čo klient potrebuje, preto je spektrum nášho sortimentu naozaj široké. Ponúkame všetko, čo v kvalitnej prevádzke nesmie chýbať!

Dlhoročné skúsenosti v oblasti plastovej výroby nám umožňujú pravidelne spĺňať narastajúce potreby klientov, ich zákazníkov a celého trhu. SHEVIMPEX je preto tým pravým partnerom pre Vašu prevádzku. S našimi produktmi ste vždy o krok pred konkurenciou!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?